SJV | Contact

Wie en wat

Voorzitter

Michiel Houdijk

bestuur@sjvrosmalen.nl

Secretariaat

Marlous van der Veen

secretariaat@sjvrosmalen.nl

Penningmeester

Henk Groen

bestuur@sjvrosmalen.nl

Communicatie

Randall van Zanten

communicatie@sjvrosmalen.nl

Vertrouwenspersoon

Theo Ermens

06-53882817

SJV Privacyverklaring

SJV Geheimhoudingsverklaring

Informatie, vragen en verhuur van materiaal

spellenverhuur@sjvrosmalen.nl

06-25192705

 

Correspondentieadres

SJV Rosmalen

Mimosastraat 1

5241 XT Rosmalen

secretariaat@sjvrosmalen.nl

06-47 24 41 63

Bankrekening NL90RABO0144511363 t.n.v. SJV Rosmalen

KvK 4108 5839

 

Activiteiten

SJV disco

disco@sjvrosmalen.nl

Rommelpot

rommelpot@sjvrosmalen.nl

Poppenconsultatiebureau

pcb@sjvrosmalen.nl 

Koningsdag

koningsdag@sjvrosmalen.nl 

Wandel3daagse

w3d@sjvrosmalen.nl

Kindervakantieweek

kvw@sjvrosmalen.nl

Kabouterbos

kabouterbos@sjvrosmalen.nl

Oliebollenverkoop

oliebollenverkoop@sjvrosmalen.nl

Oliebollenbingo

oliebollenbingo@sjvrosmalen.nl

 

 

Nieuwsbrief

@NoutvBeckhoven Wij hebben er ook van genoten Nout! We mochten vandaag gewoon ongegeneerd weer een keer in de plassen stampen totdat we nat waren tot op onze onderbroek! #onderbroekenlol #sjvkvw2019

NIEUWSBRIEF

Schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief. Je ontvangt dan alle nodige info direct in je mailbox!

Share This