SJV | Contact

Wie en wat

Voorzitter

Michiel Houdijk

bestuur@sjvrosmalen.nl

Secretariaat

Marlous van der Veen

secretariaat@sjvrosmalen.nl

Penningmeester

Henk Groen

bestuur@sjvrosmalen.nl

Communicatie

Linda van Dijk

communicatie@sjvrosmalen.nl

Vertrouwenspersoon

Theo Ermens

06-53882817

Informatie, vragen en verhuur van materiaal

spellenverhuur@sjvrosmalen.nl

06-25192705

 

Correspondentieadres

SJV Rosmalen

Mimosastraat 1

5241 XT Rosmalen

secretariaat@sjvrosmalen.nl

06-55101088

Bankrekening NL90RABO0144511363 t.n.v. SJV Rosmalen

KvK 4108 5839

 

Activiteiten

SJV disco

disco@sjvrosmalen.nl

Rommelpot

rommelpot@sjvrosmalen.nl

Poppenconsultatiebureau

pcb@sjvrosmalen.nl 

Koningsdag

koningsdag@sjvrosmalen.nl 

Wandel3daagse

w3d@sjvrosmalen.nl

Kindervakantieweek

kvw@sjvrosmalen.nl

Kabouterbos

kabouterbos@sjvrosmalen.nl

Oliebollenverkoop

oliebollenverkoop@sjvrosmalen.nl

Oliebollenbingo

oliebollenbingo@sjvrosmalen.nl

Nieuwsbrief

Aanmelden voor de workshop 'Maak je eigen Beeldje' via onze website: sjvrosmalen.nl/works… De workshop is bedoeld voor kinderen uit groep 5 en 6. Vindt plaats op 24 feb en 3 maa. Het is van belang dat de kids bij beide sessies aanwezig zijn om het beeldje af te kunnen maken!😄

Share This