SJV | Contact

Wie en wat

Voorzitter

Michiel Houdijk

bestuur@sjvrosmalen.nl

Secretariaat

Marlous van der Veen

secretariaat@sjvrosmalen.nl

Penningmeester

Henk Groen

bestuur@sjvrosmalen.nl

Communicatie

Linda van Dijk

communicatie@sjvrosmalen.nl

Vertrouwenspersoon

Theo Ermens

06-53882817

SJV Privacyverklaring

SJV Geheimhoudingsverklaring

Informatie, vragen en verhuur van materiaal

spellenverhuur@sjvrosmalen.nl

06-25192705

 

Correspondentieadres

SJV Rosmalen

Mimosastraat 1

5241 XT Rosmalen

secretariaat@sjvrosmalen.nl

06-55101088

Bankrekening NL90RABO0144511363 t.n.v. SJV Rosmalen

KvK 4108 5839

 

Activiteiten

SJV disco

disco@sjvrosmalen.nl

Rommelpot

rommelpot@sjvrosmalen.nl

Poppenconsultatiebureau

pcb@sjvrosmalen.nl 

Koningsdag

koningsdag@sjvrosmalen.nl 

Wandel3daagse

w3d@sjvrosmalen.nl

Kindervakantieweek

kvw@sjvrosmalen.nl

Kabouterbos

kabouterbos@sjvrosmalen.nl

Oliebollenverkoop

oliebollenverkoop@sjvrosmalen.nl

Oliebollenbingo

oliebollenbingo@sjvrosmalen.nl

Nieuwsbrief

Dat was ‘m alweer, de 44e SJV KVW! Het was een geweldige week voor ons, en we willen graag alle hulpen bedanken voor hun inzet. Zonder jullie hulp is het niet mogelijk. Wij kijken alweer uit naar volgend jaar, en hopen jullie dan graag allemaal weer te zien! We hebben genoten! pic.twitter.com/Ro7N…

NIEUWSBRIEF

Schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief. Je ontvangt dan alle nodige info direct in je mailbox!

Share This