SJV | Contact

Wie en wat
Voorzitter

Michiel Houdijk

bestuur@sjvrosmalen.nl

Secretariaat

Marlous van der Veen

secretariaat@sjvrosmalen.nl

Penningmeester

Henk Groen

bestuur@sjvrosmalen.nl

Communicatie

Randall van Zanten

communicatie@sjvrosmalen.nl

Vertrouwenspersoon

Theo Ermens

06-53882817

SJV Privacyverklaring

SJV Geheimhoudingsverklaring

Informatie, vragen en verhuur van materiaal

spellenverhuur@sjvrosmalen.nl

06-25192705

 

Correspondentieadres

SJV Rosmalen

Mimosastraat 1

5241 XT Rosmalen

secretariaat@sjvrosmalen.nl

06-55 10 10 88

Bankrekening NL90RABO0144511363 t.n.v. SJV Rosmalen

KvK 4108 5839

 

Activiteiten

SJV disco

disco@sjvrosmalen.nl

Rommelpot

rommelpot@sjvrosmalen.nl

Poppenconsultatiebureau

pcb@sjvrosmalen.nl 

Koningsdag

koningsdag@sjvrosmalen.nl 

Wandel3daagse

w3d@sjvrosmalen.nl

Kindervakantieweek

kvw@sjvrosmalen.nl

Kabouterbos

kabouterbos@sjvrosmalen.nl

Oliebollenverkoop

oliebollenverkoop@sjvrosmalen.nl

Oliebollenbingo

oliebollenbingo@sjvrosmalen.nl

 

 

Nieuwsbrief

Het Poppenconsultatiebureau van vandaag gaat helaas NIET door. Het RIVM en de GGD adviseren ons om geen risico te nemen met de gezondheid van de poppenmama’s en knuffelpapa’s en het evenement af te gelasten. Dit advies volgen we op. pic.twitter.com/FOeQ…

Share This