SJV | Contact

Wie en wat

Voorzitter

Michiel Houdijk

bestuur@sjvrosmalen.nl

Secretariaat

Marlous van der Veen

secretariaat@sjvrosmalen.nl

Penningmeester

Henk Groen

bestuur@sjvrosmalen.nl

Communicatie

Linda van Dijk

communicatie@sjvrosmalen.nl

Vertrouwenspersoon

Theo Ermens

06-53882817

SJV Privacyverklaring

SJV Geheimhoudingsverklaring

Informatie, vragen en verhuur van materiaal

spellenverhuur@sjvrosmalen.nl

06-25192705

 

Correspondentieadres

SJV Rosmalen

Mimosastraat 1

5241 XT Rosmalen

secretariaat@sjvrosmalen.nl

06-55101088

Bankrekening NL90RABO0144511363 t.n.v. SJV Rosmalen

KvK 4108 5839

 

Activiteiten

SJV disco

disco@sjvrosmalen.nl

Rommelpot

rommelpot@sjvrosmalen.nl

Poppenconsultatiebureau

pcb@sjvrosmalen.nl 

Koningsdag

koningsdag@sjvrosmalen.nl 

Wandel3daagse

w3d@sjvrosmalen.nl

Kindervakantieweek

kvw@sjvrosmalen.nl

Kabouterbos

kabouterbos@sjvrosmalen.nl

Oliebollenverkoop

oliebollenverkoop@sjvrosmalen.nl

Oliebollenbingo

oliebollenbingo@sjvrosmalen.nl

Nieuwsbrief

Heb jij onze app al? Voor de KinderVakantieWeek is dit handig! 😃 Er staat precies in wat je gaat doen en waar je moet zijn, wat algemene informatie, en belangrijk nieuws wordt verstuurd via een push-bericht. Onze app is te downloaden in de Apple Store en de Google Play Store!

NIEUWSBRIEF

Schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief. Je ontvangt dan alle nodige info direct in je mailbox!

Share This